#1 2010-12-29 22:00:02

 Susan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 5
Punktów :   
Starter: ??
Ilość pokemonów: 0
Ulubiony typ pokemonów: Smok
Znienawidzony typ pokemonów: Walka
Ilość odznak: Brak

Gra Susan

Było już popołudnie, pora zachodzącego słońca. Coś mnie podkusiło, aby właśnie teraz wybrać się na wyprawę. Lubię tę porę dnia. Wieczór. Idealny do rozmyśleń oraz wtedy rodzi się najwięcej pomysłów.
Założyłam swoją nową kurtkę, a wokół szyi zarzuciłam długi płaszcz. Na uszach miałam już nauszniki. Byłam już gotowa.
Spojrzałam na swoje małe mieszkanie i naszła mnie krótka refleksja.
- Co mnie podkusiło, żeby w takim wieku wyruszać w podróż. - głośno do siebie mówiłam - 21 lat, nie jest dużo, ale ...
Już wszyłam zostawiłam klucze u właścicielki wynajmowanego mieszkania. Wyszłam, chwilę potrwało zanim przyzwyczaiłam sie do zimna. Udałam sie do parku, skąd prosta droga na wielkie trasy. Tam też wypościłam swojego pokemona. Poszukałam pokedexu w kieszeni swojej kurtki po czym nakierowałam go na pokemona.

Ostatnio edytowany przez Susan (2010-12-30 13:34:11)

Offline

 

#2 2010-12-30 14:03:42

Noob

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 88
Punktów :   
Starter: Riolu
Ilość pokemonów: 2
Ulubiony typ pokemonów: Smok, Ogień
Znienawidzony typ pokemonów: Stalowy, Ziemny
Ilość odznak: 0

Re: Gra Susan

Jesteś teraz w parku, o tej porze wygląda pięknie. Drzewa są lekko zaśnieżone, ich gałęzie lekko przy mrożone co pięknie wygląda, a staw jest zamrożony tak, ze wygląda jak wielki gładki kryształ. Tak więc postanowiłaś wypuścić swojego pokemona, gdy to zrobiłaś to nagle obok ciebie stanęła dwójka mniejszych dzieci tak około 7 lat i zaczęła z podziwem patrzeć na twojego pokemona, którego właśnie skanowałaś.

Pokedex pokazał:

http://floatzel.net/pokemon/black-white/sprites/images/374.png
Beldum
Płeć: Obojnak
Natura: Inteligenta
Lvl: 5
Ataki: Wzięcie od dołu

Beldum następnie zaczął latać obok ciebie chyba chciał wiedzieć co teraz będziecie robić.


http://img269.imageshack.us/img269/3/kpbashin.jpg

Offline

 

#3 2010-12-30 14:35:53

 Susan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 5
Punktów :   
Starter: ??
Ilość pokemonów: 0
Ulubiony typ pokemonów: Smok
Znienawidzony typ pokemonów: Walka
Ilość odznak: Brak

Re: Gra Susan

Przyglądałam się jeszcze okolicy, kiedy w końcu spojrzałam na mojego pokemona. Podziwiałam jego budowę, jak również umiejętność latania. Zauważyłam również dwoje dzieci.
- Cześć, co tam słychać? - spytałam się małych - Podoba wam się mój pokemon.
Czekałam na ich odpowiedź, kiedy w tym czasie nuciłam sobie pod nosem spoglądając na Belduma.
- Pewnie sami byście chcieli być już trenerami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.superjunior.pun.pl www.forumtibiots.pun.pl www.zakonwilki.pun.pl www.knsg.pun.pl www.ekonomik.pun.pl