#1 2010-12-29 23:36:46

Noob

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 88
Punktów :   
Starter: Riolu
Ilość pokemonów: 2
Ulubiony typ pokemonów: Smok, Ogień
Znienawidzony typ pokemonów: Stalowy, Ziemny
Ilość odznak: 0

Gra Bashina

To był dzień jak co dzień, Bashin wraz z Riolu na ramieniu podróżuje po regionie Sinnoh patrząc czy ktoś nie potrzebuje pomocy młodego strażnika aury i jego pupila.
Nagle zatrzymał się przy ławce w mieście Jubilife.
Eh... trochę zmęczyłem się tym chodzeniem po śniegu więc zatrzymam się na chwilę.
Zmęczony chłopak usiadł na ławce wcześniej zgarniając z niej śnieg. Następnie zdjął swój kapelusz i położył go na swoich kolanach. Riolu oczywiście też zdjął z ramienia tylko jego położył obok siebie. Patrząc na swojego ukochanego pieska, młodemu strażnikowi poprawił się humor i na jego twarzy zagościł szeroki uśmiech, a jego oczy zostały skierowane w stronę oczów Riolu.
-Kochany już tyle ze sobą podróżujemy, a ja zapomniałem nadać ci imię. Co ty na to żebyś nazywał się Spike?
Po zaproponowaniu nowego imienia dla niego chłopak pogłaskał go po głowie. Myśląc też to:
Mam nadzieję, że mojemu ukochanemu pupilowi spodoba się to imię bo mi się podoba.
Gdy już Riolu dał mu odpowiedź to Bashin zaproponował jeszcze jedną rzecz.
-Kochany co byś powiedział na jakąś walkę?
Mówiąc to chłopak miał w oczach taką iskrę, która miała oznaczać, ze pali się aż do walki.
Czekając na odpowiedź pokemona, Bashin rozglądał się już za jakimś pokemonem do walki lub za jakimiś rywalami w postaci ludzi. Przy okazji wypuściłem Zangosse balla i go zeskanowałem, a następnie szybko go schowałem do balla.


http://img269.imageshack.us/img269/3/kpbashin.jpg

Offline

 

#2 2010-12-30 14:24:29

 Jungle

Moderator

24154591
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 24
Punktów :   
Starter: Seedot
Ilość pokemonów: 1

Re: Gra Bashina

Twój Riolu bardzo ucieszył się ze swojego nowego imienia i zaczął z uśmiechem skakać na ławce. Gdy wspomniałeś o walce zaczął pokazywać jakieś dziwne ruchy, które chyba miały oznaczać tak. Zdziwiło Cię nieco, że jego natura to nie zabawny. Niestety nikt nie wychodził w taki ziąb z domu i twoje poszukiwania były nadaremne. Gdy wypuściłeś z Zangoose z Balla PokeDex pokazał Ci następujące dane:

http://floatzel.net/pokemon/black-white/sprites/images/335.png
Nazwa: Zangoose
Płeć: Samiec
Natura: Niemiły
Lvl: 8
Ataki: Drapanie, Chytre Spojrzenie, Szybki Atak

Nagle coś czerwono-białego mignęło za Zangoosem.

Ostatnio edytowany przez Jungle (2010-12-30 14:25:53)

Offline

 

#3 2010-12-30 14:36:08

Noob

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 88
Punktów :   
Starter: Riolu
Ilość pokemonów: 2
Ulubiony typ pokemonów: Smok, Ogień
Znienawidzony typ pokemonów: Stalowy, Ziemny
Ilość odznak: 0

Re: Gra Bashina

///Jak coś ja napisałem, ze chowam z powrotem Zangosse do balla więc uznaję, że już go z nami nie ma.///
Bardzo dobrze, ze natura Riolu to nie zabawny bo ja sam jestem poważny i już wolę, żeby on też taki był, a heroiczna też do niego pasuje tak jak i do mnie.
-Spike nie martw się na pewno zaraz znajdziemy dla ciebie przeciwnika, a teraz wskakuj mi na ramię tam będziesz lepiej widział.
Gdy skapnąłem się, że za czerwoną smugą wracającego do balla Zangosse jest coś czerwono białego to szybko to zeskanowałem jeżeli to oczywiście pokemon bo jeżeli nie to dalej się rozglądam. 
-Spike przygotuj się bo moze zaraz będziesz walczył.
Szkoda, że Zangosse ma tak głupią naturę ale i tak miał iść na sprzedasz.


http://img269.imageshack.us/img269/3/kpbashin.jpg

Offline

 

#4 2010-12-30 21:47:55

 Jungle

Moderator

24154591
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 24
Punktów :   
Starter: Seedot
Ilość pokemonów: 1

Re: Gra Bashina

PokeDex wyświetlił następujące informacje:

http://floatzel.net/pokemon/black-white/sprites/images/225.png
Nazwa: Delibird
Płeć: Samiec
Natura: Ninja
Lvl: 6 [50% EXP.]
Ataki: Prezent, Szybki Atak, Lodowy Promień, Armatni Strzał

Nagle pingwin pojawił się przed tobą i zaatakował Cię kopniakiem, po czym wyskoczył w powietrze i przyjął postawę ninjy. Wyraźnie chce walczyć. Riolu również przygotowuje się do walki. To będzie ciekawe starcie.

Ostatnio edytowany przez Jungle (2010-12-30 21:57:22)

Offline

 

#5 2010-12-30 22:02:13

Noob

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 88
Punktów :   
Starter: Riolu
Ilość pokemonów: 2
Ulubiony typ pokemonów: Smok, Ogień
Znienawidzony typ pokemonów: Stalowy, Ziemny
Ilość odznak: 0

Re: Gra Bashina

-No, no Spike czas na nasze pierwsze starcie i złapanie DElipirda bardzo mi się przyda ten poczek.
-Riolu na początku powiem ci żebyś uważał na ślizgie miejsca na arenie, musisz je cały czas wymijać. Teraz zacznij do dobiegnięcia do ptaka zygzakiem z Quick Attack, a gdy już będzie blisko lodowego ptaszka to przywal mu w brzuch z drugiego Quick Attacku tak żeby wywalił się na jakąś wielką górę lodu lub twardego śniegu. Teraz wyskocz w górę, a spadając użyj Quick Attack i wyceluj jeszcze raz w leżącego Delibirda tak żeby wgnieść go w tą kupę śniegu lub lodu, które powinny się rozbić i wtedy lód może wpaść w ciało ptaka. Teraz gdy on będzie powoli wstawał to ty odpocznij sobie żeby za chwilę znowu mógł używać Qucik Attacku. Gdy już ptak z workiem prezentów się podniesie z ziemi to szybko zacznij go okrążać tak szybko z Quick Attacku żeby w końcu cie nie widział i wtedy uderz go z kopniaka od dołu w jego głowę tak żeby wywalić go w górę, a następnie ty też podskocz w górę i następnie gdy ptak nie będzie mógł złapać równowagi w powietrzu to zacznij bić go pięściami po czym uderz w jego górną cześć głowy z kopniaka ale wyceluj tak żeby lodowy ptak wpadł na ławkę ale gdy nie wycelujesz tak, to gdy już obydwoje spadniecie na ziemię to szybko Qucik Attacki połączone z kopniakami w ptaka tak żeby w końcu wpadła na ławkę i od tego uderzenia mocno oberwał. Pamiętaj też o unikach dzięki Quick Attack.


http://img269.imageshack.us/img269/3/kpbashin.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zakonwilki.pun.pl www.superjunior.pun.pl www.ekonomik.pun.pl www.knsg.pun.pl www.forumtibiots.pun.pl