#1 2010-12-30 13:28:50

Kai

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 8
Punktów :   
Starter: Cherubi
Ilość pokemonów: 1
Ulubiony typ pokemonów: Wodny,Lodowy
Znienawidzony typ pokemonów: Robak
Ilość odznak: 0

Gra Kai'a

Gdy tylko odebrałem pokemona od profesora Rowana z miasta Sandgem i pomyślałem gdzie można iść ,aż do głowy wpadł mi pomysł dojścia do miasta Jubilife .(chciałbym mieć partnerów)Potem poszedłem w stronę miasta.

Offline

 

#2 2010-12-30 13:54:51

Noob

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 88
Punktów :   
Starter: Riolu
Ilość pokemonów: 2
Ulubiony typ pokemonów: Smok, Ogień
Znienawidzony typ pokemonów: Stalowy, Ziemny
Ilość odznak: 0

Re: Gra Kai'a

Tak więc ruszyłeś przez zaspy śniegowe do miasta Jubilife, może czeka cie tam coś ciekawego. Droga jak na razie jak droga no może nie licząc śniegu, który ma grubość około pół metra ale to ci nie przeszkadzało bo nagrzewała cie myśl nowych przygód i zdobycia nowych przyjaciół. Nagle przed ostatnią górką, która już miała prowadzić na ostatnią ścieżkę do miasta Jubilife, zobaczyłeś małą jaskinię, a w niej jakieś żółte i czerwone światło może to jakiś trener zatrzymał się żeby odpocząć lub jakieś pokemony tam są.


http://img269.imageshack.us/img269/3/kpbashin.jpg

Offline

 

#3 2010-12-30 14:08:17

Kai

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 8
Punktów :   
Starter: Cherubi
Ilość pokemonów: 1
Ulubiony typ pokemonów: Wodny,Lodowy
Znienawidzony typ pokemonów: Robak
Ilość odznak: 0

Re: Gra Kai'a

Wziąłem jeszcze pokedex i zeskanowałem cherubiego i jeszcze potem poprawiłem szybko krawat na  i ,żeby wystawał z marynarki i potarłem ręce w rękawiczkach by się rozgrzać.Potem od razu poszedłem do jaskini i gdy wszedłem pomyślałem ,że to może być naprawdę ciekawe poznawanie świata i poszedłem od razu  tam gdzie się świeciło.

Offline

 

#4 2010-12-30 18:54:25

Noob

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 88
Punktów :   
Starter: Riolu
Ilość pokemonów: 2
Ulubiony typ pokemonów: Smok, Ogień
Znienawidzony typ pokemonów: Stalowy, Ziemny
Ilość odznak: 0

Re: Gra Kai'a

///W jakim chcesz być regionie?///
Twoja Cherubi gdy cie zobaczyła to od razu wskoczyła ci na ręce po czym zaczęła na nich zadowolenie podskakiwać, a twój pokedex pokazał:

http://floatzel.net/pokemon/black-white/sprites/images/420.png
Cherubi
Płeć: Samica
Natura: Rozrywkowa
Lvl: 5
Ataki: Akcja

Następnie z nią an rękach wszedłeś do jaskini co było dobrym wyjściem bo w taką pogodę tu najszybciej znajdziesz pokemony. Gdy już tam wszedłeś to zacząłeś iść małą dróżką bo ona była tylko oświetlana po chwili przed tobą przeleciał jakiś pokemon ale zaraz potem schował się za skałą.


http://img269.imageshack.us/img269/3/kpbashin.jpg

Offline

 

#5 2010-12-30 19:26:20

Kai

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 8
Punktów :   
Starter: Cherubi
Ilość pokemonów: 1
Ulubiony typ pokemonów: Wodny,Lodowy
Znienawidzony typ pokemonów: Robak
Ilość odznak: 0

Re: Gra Kai'a

(chce być w sinnoh)
Co to może być za pokemon,aż sie nie mogę doczekać co to może być za pokemon-pomyślałem.Podszedłem do skały  z moją cherubi i rozejrzyłem się wokół skały i spytałem pokemona czy do mnie nie dołączy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomik.pun.pl www.witchers.pun.pl www.knsg.pun.pl www.zakonwilki.pun.pl www.forumtibiots.pun.pl