#1 2010-12-23 16:28:11

Kanuri

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 86
Punktów :   

Gra Diany

Poranek. Godzina 8:00

Właśnie o tej godzinie wyszłam z laboratorium. Trzymałam balla ze Snoverem w ręku. Bardzo lubiłam tego stworka. Był w końcu taki słodki! Rozejrzałam się po zaśnieżonym lesie. Mmm... zima! To lubię!
Wypuściłam Snovera, by zobaczył nasze piękne miasto. Od razu gdy wyszedł ulepiłam kulę śniegu i podałam ją pokemonowi.
- Też lubisz śnieg, co? - zagadałam z uśmiechem na twarzy. Podałam mu dłoń. - Jestem Diana, miło mi mała. Jak byś chciała się nazywać?

Offline

 

#2 2010-12-24 10:20:07

Noob

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 88
Punktów :   
Starter: Riolu
Ilość pokemonów: 2
Ulubiony typ pokemonów: Smok, Ogień
Znienawidzony typ pokemonów: Stalowy, Ziemny
Ilość odznak: 0

Re: Gra Diany

Wyszłaś z laboratorium i stanęłaś pod drzewem na, którym było pełno śniegu widziałaś też w nim wielki otwór chyba mieszkają tu jakieś pokemony ale ty się tym zbytnio nie przejęłaś i wypuściłaś swojego poczka Snovera ten widząc tyle śniegu przerwał nawet swoją naturę Opanowana i od razy rzucił się na ten śnieg po czym zaczął na nim robić aniołka. Gdy mu podałaś rękę to on odwzajemnił się tym samym po czym powiedział:
-Snov, Snover
Mówiąc to uśmiechał się chyba cie polubił lecz po chwili ulepił śnieżkę i rzucił się nią, a potem schowałs ie za zaspą śniegu chyba chce z tobą walkę na śnieżki.


http://img269.imageshack.us/img269/3/kpbashin.jpg

Offline

 

#3 2010-12-24 10:27:18

Kanuri

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 86
Punktów :   

Re: Gra Diany

- Proponuję przełożyć to na później. Na razie chodźmy złapiemy dla ciebie jakiegoś nowego przyjaciela. Przy okazji sprawdzisz się w walce. Jasne? - rzekłam do pokemona wesoło. - Na razie odpoczywaj. Wywołam cię jak najprędzej. - schowałam stworka do pokeballa i z promiennym uśmiechem na twarzy ruszyłam poprzez ośnieżony las.
Rozglądałam się na wszystkie strony, także zaglądając do krzaków, by może tam spotkać pokemona chowającego się przed chłodem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumtibiots.pun.pl www.superjunior.pun.pl www.ekonomik.pun.pl www.zakonwilki.pun.pl www.knsg.pun.pl