#1 2010-12-24 11:45:36

Daichi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 5
Punktów :   

Gra Daichi'ego

-Dzień dobry, profesorze - powiedziałem po wejściu do laboratorium - przyszedłem po swojego pierwszego Pokemona.
Profesor Oak spojrzał na mnie marszcząc brwi. Dopiero po chwili powiedział:
- Och, witaj Daichi! Tak, już idę po Twojego Pokemona - wyszedł z pomieszczenia.
Chwilę potem wrócił z całym ekwipunkiem. Trzymał również PokeBall w ręku.
- Proszę, oto Pokemon dla Ciebie. Mam nadzieję, że Ci się spodoba!
Wziąłem wszystkie rzeczy od Profesora. Po chwili wahania wypuściłem Pokemona z PokeBalla skanując go.
Po zeskanowaniu pożegnałem się z Profesorem i razem z moim nowym przyjacielem ruszyłem szukać przeciwnika do walki.

Offline

 

#2 2010-12-26 22:20:04

 Jungle

Moderator

24154591
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 24
Punktów :   
Starter: Seedot
Ilość pokemonów: 1

Re: Gra Daichi'ego

Wyszedłeś na zewnątrz i zacząłeś szukać przeciwnika. Było zimno i mało osób wychodziło na zewnątrz. Jedyne osoby, które dotychczas widziałeś to kobiety z zakupami oraz grupka bachorów bawiących się lodem. Niestety po zapytaniu się ich czy mają Pokemony wszystkie zgodnie powiedziały, że nie mają Pokemonów. Szczęściem w nieszczęściu było to, że śnieg nie padał, ponieważ sięgał Ci do połowy łydek i Teddiursa miał trochę problemów z przemieszczaniem się. Nagle przed tobą pojawiło się dziwne stworzenie.
http://floatzel.net/pokemon/black-white/sprites/images/580.png

Ostatnio edytowany przez Jungle (2010-12-26 22:20:58)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.knsg.pun.pl www.zakonwilki.pun.pl www.ekonomik.pun.pl www.superjunior.pun.pl www.witchers.pun.pl