#1 2010-12-23 17:35:18

 Kittypancake

Nowy użytkownik

25530116
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2010-12-23
Posty: 9
Punktów :   
Starter: Mareep
Ilość pokemonów: 2
Ulubiony typ pokemonów: Elektryczny, Stal, Psycho, Lód
Znienawidzony typ pokemonów: Smok, Duch, Trucizna
Ilość odznak: 0

Gra Kitty

Godzina 8:00 rano.

W pokoju było ciemno. Widać było tylko małe światełko pochodzące od kuleczki osadzonej na ogonku Mareep.
Wstałam i wyszłam z pokoju razem z barankiem. Poszłyśmy coś zjeść, kazałam mojemu pokemonowi zostać na chwilę w kuchni. Tym czasem ja się przebierałam w łazience i myłam zęby. Po porannej toalecie powiedziałam Mareep żeby poszła ze mną na podwórko. Było całkiem ciepło, słońce świeciło. Przed sobą zobaczyłam drzewa oblepione śniegiem, które znajdowały się nie daleko wąskiej dróżki. Stwierdziłam do baranka żebyśmy ulepiły bałwana.
- Więc? - zapytałam lekko uśmiechnięta do pokemona.

Offline

 

#2 2010-12-23 18:41:57

Kanuri

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 86
Punktów :   

Re: Gra Kitty

Mareep zaczął wesoło machać ogonkiem na wieść, że będziecie lepić bałwana. Nie wiedziałaś czemu, ale pobiegł za dom. Po kilku minutach przybiegł do ciebie z żółtym wiadrem w pysku.
Miało zapewne służyć jako "czapka" dla bałwana. Pod śniegiem znalazł też dwa kamyki, jeden nieco większy.

Offline

 

#3 2010-12-23 19:15:22

 Kittypancake

Nowy użytkownik

25530116
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2010-12-23
Posty: 9
Punktów :   
Starter: Mareep
Ilość pokemonów: 2
Ulubiony typ pokemonów: Elektryczny, Stal, Psycho, Lód
Znienawidzony typ pokemonów: Smok, Duch, Trucizna
Ilość odznak: 0

Re: Gra Kitty

- Świetnie, świetnie ! - ucieszyłam się.
Powiedziałam żeby owieczka zaczekała na mnie. Poszłam do domu po marchewkę i miotłę dla bałwana. Wracając wzięłam jeszcze rękawiczki i pokeball z Elekidem. Wróciłam na podwórko. Położyłam marchewkę i miotłę obok mojego pokemona. Wypuściłam Elekida żeby nam pomógł ulepić bałwana. Wzięłam śnieg i uformowałam z niego kulkę. Potem położyłam ją na śniegu i toczyłam. Po zrobieniu z niej ogromnej kuli zostawiłam to i stwierdziłam do pokemonów żeby zrobiły taką kulę, ale trochę mniejszą. Pomogłam im.

Offline

 

#4 2010-12-24 09:19:02

Noob

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 88
Punktów :   
Starter: Riolu
Ilość pokemonów: 2
Ulubiony typ pokemonów: Smok, Ogień
Znienawidzony typ pokemonów: Stalowy, Ziemny
Ilość odznak: 0

Re: Gra Kitty

Mareep ucieszony pochwałą zaczął ocierać się szczęśliwie o twoją nogą. A następnie grzecznie stanęła przed drzwiami do domu i czekała za tobą. A ty w między czasie szybko poleciałaś do kuchni i tam bez problemu znalazłaś marchew i miotłę, mama nic nie mówiła, ze to zabierasz bo chyba domyśliła się, że to dla bałwan. Następnie podeszłaś do stoliczka, który jest przy drzwiach i założyłaś rękawiczki, a następnej pokeballa z Elekidem. Gdy już wróciłaś na podwórko to odłożyłaś wszystkie rzeczy obok Marreba. I owieczka na natychmiast zaczęła patrzeć prosząco na marchew chyba chciała ją zjeść ale wiedziała, że nie może bo to dla bałwana. Gdy wypuściłaś Elekida to ten szybko stanął przed marchewką żeby elektryczna owieczka jej nie zjadła. Gdy ty robiłaś największą kulę to poki już robiły średnią kulę po chwili macie już dwie kuli ale cały czas brakuje ci ostatniej.


http://img269.imageshack.us/img269/3/kpbashin.jpg

Offline

 

#5 2010-12-24 12:15:40

 Kittypancake

Nowy użytkownik

25530116
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2010-12-23
Posty: 9
Punktów :   
Starter: Mareep
Ilość pokemonów: 2
Ulubiony typ pokemonów: Elektryczny, Stal, Psycho, Lód
Znienawidzony typ pokemonów: Smok, Duch, Trucizna
Ilość odznak: 0

Re: Gra Kitty

Od razu zabrałam się za robienie małej kulki służącej za głowę bałwana. Po skończeniu jej ułożyłam wszystkie kulki od największej do najmniejszej. Kamienie, które znalazła Mareep wsadziłam do miejsca, w którym bałwan będzie miał oczy. Z racji tego, że jedno oko ma większe postanowiłam go nazwać Bill Duże Oczko. Po nadaniu mu imienia zapytałam się pokemonów czy pasuje ta nazwa. Potem poprosiłam Mareep żeby podała mi wiaderko, a Elekida prosiłam o marchewkę i miotłę. Po podaniu mi wszystkich przedmiotów włożyłam wiadro na czubek 'głowy' śniegowego przyjaciela. Marchewkę usadowiłam centralnie na jego twarzy. Wtedy sobie uświadomiłam, że Bill nie ma rąk! Szybko wzięłam śnieg i uformowałam z niego kolejne dwie małe kulki. 'Przykleiłam' je do boków i wsadziłam miotłę do jego śniegowych rąk. Powiedziałam pokemonom żeby znowu na mnie zaczekały, bo idę po aparat. Weszłam do domu i szukałam aparatu. Po znalezieniu go poszłam jeszcze po PokeDex. Wybiegłam z domu i rzekłam do pokemonów żeby się ustawiły obok bałwana. Po ustawieniu się włączyłam samo wyzwalacz i też się ustawiłam. Po zrobieniu zdjęcia uśmiechnęłam się i zeskanowałam pokemony.

Offline

 

#6 2010-12-26 22:39:34

 Jungle

Moderator

24154591
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 24
Punktów :   
Starter: Seedot
Ilość pokemonów: 1

Re: Gra Kitty

Robienie bałwana było dla Ciebie i dal twoich Pokemonów świetną zabawą! W końcu nawet Bill Duże Oczko wyglądał na uśmiechniętego. Znalazłaś aparat bez problemu po czym wróciłaś do Pokemonów i zrobiłaś świetne zdjęcie.  PokeDex wyświetlił następujące dane:

http://floatzel.net/pokemon/black-white/sprites/images/179.png
Mareep
Lvl: 5
Płeć: Samica
Natura: Cierpliwa
Ataki: Warkot, Akcja

http://floatzel.net/pokemon/black-white/sprites/images/239.png
Elekid
Lvl: 8
Płeć: Samiec
Natura: Lekkoduch
Ataki: Szybki Atak, Chytre Spojrzenie, Elektro Szok

Elekid zaczął gonić Mareep i obrzucać ją śnieżkami.

Offline

 

#7 2010-12-27 22:50:25

 Kittypancake

Nowy użytkownik

25530116
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2010-12-23
Posty: 9
Punktów :   
Starter: Mareep
Ilość pokemonów: 2
Ulubiony typ pokemonów: Elektryczny, Stal, Psycho, Lód
Znienawidzony typ pokemonów: Smok, Duch, Trucizna
Ilość odznak: 0

Re: Gra Kitty

- Pobawcie się jeszcze, bo niedługo będziemy musieli już ruszać. Idę przygotować rzeczy. - powiedziałam do nich przyglądając się bitwie. Potem pobiegłam do mojego pokoju. Wzięłam jasno-żółtą torbę i wsadziłam do niej 5 Pokeballi, Pokedex, PokeNav, Aparat i Mapę regionu Johto. Po zebraniu wszystkich rzeczy poszłam do kuchni przygotować Kanapki i 2x Potiony. Wzięłam także Karmę dla pokemonów. Zabrałam 5000$, które zostały na stole. Wracając do drzwi wyjściowych chwyciłam pierwszą lepszą kartkę, którą podobno mama zostawiła pod stołem. Wzięłam długopis i napisałam krótki list pożegnalny:

                                                           Droga Mamo!               
Poszłam razem z Elekidem i Mareepem w podróż po świecie pokemon! Zabrałam wszystkie potrzebne rzeczy. Także te 5000$ co mi zostawiłaś na stole. Będą mi bardzo potrzebne, dziękuję! Najpierw planuję zdobyć paru przyjaciół i wytrenować wszystkie pokemony, aby były gotowe na walkę z pierwszym liderem sali. Potem wszystko się ułoży, zobaczysz! To ja już będę kończyć! Pa!
                                                                                                Twoja Kitty


Po napisaniu listu wyszłam bez słowa z domu.

Ostatnio edytowany przez Kittypancake (2010-12-27 22:51:35)

Offline

 

#8 2010-12-29 19:57:49

Noob

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 88
Punktów :   
Starter: Riolu
Ilość pokemonów: 2
Ulubiony typ pokemonów: Smok, Ogień
Znienawidzony typ pokemonów: Stalowy, Ziemny
Ilość odznak: 0

Re: Gra Kitty

Pokemony zgodnie przytaknęły na wieść, ze idziesz na chwilę do domu, ostatnim momentem jakim widziałaś było to, że owieczka zaatakowała z główki Elekida centralnie w jego brzuch przez co ten się przewrócił. Gdy weszłaś do domu to od razu pobiegłaś do pokoju, biegłaś tak szybko, ze nawet twoja mama i tata cie nie zauważyli. W pokoju od razu wszystko schowałaś do swojej stylowej torby po czym ruszyłaś jeszcze do kuchni na twoje szczęście twojej mamy tam nie było, bo była ona w swojej sypialni. Więc ty naszykowałaś sobie trzy kanapki z serem żółtym i trzy z szynką, następnie spakowałaś je do torby razem z potionami, a na sam koniec wzięłaś kilogramowe opakowanie karmy dla pokemonów. Gdy już miałaś wyjść z domu to natchnęło cie żeby napisać list pożegnalny. Napisanie go zajęło ci około 2 minuty. Po tym już wyszłaś z domu i od razu zobaczyłaś swoje pokemony, które siedziały zmęczone pod drzewem ale gdy cie zobaczyły  to od razu doc ciebie podbiegły i spojrzały z zaciekawieniem na ciebie, chyba chcą wiedzieć co teraz będziecie robić.


http://img269.imageshack.us/img269/3/kpbashin.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.superjunior.pun.pl www.ekonomik.pun.pl www.knsg.pun.pl www.zakonwilki.pun.pl www.forumtibiots.pun.pl