#1 2010-12-24 12:43:07

 Jungle

Moderator

24154591
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 24
Punktów :   
Starter: Seedot
Ilość pokemonów: 1

Gra Jungle

Jungle White - chłopiec wychowany przez ojca muzyka. Jego matka zmarła na cholerę, gdy chłopiec miał 6 lat. Wtedy ojciec kupił mu na pocieszenie skrzypce. Nie pochodził on z bogatej rodziny, toteż po śmierci matki zaczął się uczyć gry na skrzypcach, aby móc zarabiać na utrzymanie siebie i ojca. Gra na skrzypcach wychodziła mu świetnie toteż nie miał problemów z utrzymaniem domu. Niestety gdy Jungle miał 12 lat jego ojciec ciężko zachorował, na febrę. Jego stan był bardzo słaby, na szczęście udało się go uratować. Niestety nie mógł już pracować w szkole przez osłabienie. Koszty leczenia były ogromne, toteż Jonathan i Jungle musieli przeprowadzić się do małej chatki w Blackthorn, aby było ich stać na utrzymanie domu. Ostatnio ojciec wrócił do zdrowia i zaczął nauczać w szkole muzycznej w Blackthorn. 14 urodziny syna zbliżały się wielkim krokiem, więc wspaniałym prezentem było to, że ich życie się zmieniło. Jungle stał się pogodniejszy, wreszcie w przeddzień urodzin Jungle'a ojciec powiedział do niego:
- Mam dla Ciebie niespodziankę. Jutro rano pójdziesz do tymczasowego laboratorium Profesora Oak'a w Blackthorn po swojego pierwszego Pokemona. Jutro rano wyruszysz w podróż jako trener Pokemon, wiem, że zawsze o tym marzyłeś. - Następnego dnia chłopiec wziął ze sobą skrzypce, aby mieć jak się utrzymać, bez pieniędzy oraz swoją ulubioną bluzę, aby nie było mu zbyt zimno. W laboratorium Oak'a otrzymał plecak z ekwipunkiem potrzebnym do drogi i swojego Pokemona startowego - Seedota, aby zacząć swoją podróż jako trener Pokemon...

Wyszedłem z laboratorium z PokeBallem Seedota w ręku. Wypuściłem mojego nowego przyjaciela, po czym powiedziałem do niego:
- Witaj Seedot! Jestem twoim nowym trenerem i mam nadzieję, że będziemy dobrymi przyjaciółmi. Zobaczmy czy jesteś nim, czy ją. - Wyciągam PokeDex, aby zeskanować Seedota. Po otrzymaniu skanu siadam na ziemi i wyciągam skrzypce. Kładę czapkę na ziemi i zaczynam grać różne utwory Mozarta. Pozwalam Seedotowi słuchać mojej muzyki jeśli chce, ale jeśli skarży się na zimno chowam go do Balla i dalej gram.

Ostatnio edytowany przez Jungle (2010-12-24 15:17:29)

Offline

 

#2 2010-12-24 16:55:51

Kanuri

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 86
Punktów :   

Re: Gra Jungle

Seedot z uśmiechem na twarzy wyskoczył z czerwono-białej kuli.
- Seeee! - rzekł szczęśliwy. Rozejrzał się po okolicy.
Kiedy grałeś, ten zaczął wesoło tańczyć. Przechodząca pani uśmiechnęła się.
- O jej! Jaki słodki maluszek! - zachwyciła się i popatrzyła na tańczącą szyszkę.
Zaraz po niej zebrał się tłum ludzi. Wasz duet im się spodobał. Od razu po występie wrzucili ci do czapki kilka monet. Około 50$ - tyle "zarobiłeś". Jak na pierwszy wspólny debiut wyszło wam nieźle!

Offline

 

#3 2010-12-25 13:06:24

 Jungle

Moderator

24154591
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 24
Punktów :   
Starter: Seedot
Ilość pokemonów: 1

Re: Gra Jungle

Wstaję i przestaję grać. Wyciągam PokeDex i skanuję Seedota.
- Cieszysz się, że jestem twoim trenerem? Będziemy mogli się tak bawić codziennie! Chodź, poszukamy nowych przyjaciół! Przy okazji potrenujemy! - Mówię do mojego pupila, po czym biorę go na ręce, tak aby go ogrzać. Wiem, że Pokemony typu Grass niezbyt lubią zimno i śnieg, toteż staram się chronić przed tym Seedota. Zmierzam w stronę mojej chatki, aby pokazać ojcu mojego startera. Przy okazji rozglądam się za Pokemonami, najbardziej za Pokemonami typu Fire i Ice, ponieważ w tej porze roku będą najlepsze do walk.
-----------------------------------------
Jeśli można by było, to Magby'ego z loterii chciałbym wygrać w loterii w grze. Może tak być?

Ostatnio edytowany przez Jungle (2010-12-25 20:36:24)

Offline

 

#4 2010-12-29 23:32:58

Noob

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 88
Punktów :   
Starter: Riolu
Ilość pokemonów: 2
Ulubiony typ pokemonów: Smok, Ogień
Znienawidzony typ pokemonów: Stalowy, Ziemny
Ilość odznak: 0

Re: Gra Jungle

//Niech będzie wkręcę go.//
Gdy przestałeś grać to od razu cały tłum się zmył, a zaraz potem twój pokedex pokazał to:

http://floatzel.net/pokemon/black-white/sprites/images/273.png
Seedot
Lvl: 5
Płeć: Samiec
Natura: Twarda
Ataki: Uzbrojenie, Wzmocnienie

Ale gdy przestałeś grać to Seedot przestał też tańczyć przez co zrobiło mu się zimno i od razu wskoczył ci na ramię, a następnie wtulił się w twoje włosy żeby się ogrzać. Nawet nic nie odpowiedział na twoje pytania. Następnie wyruszyłeś do swojej chatki, która jest na północ od miasta Blackthorn. Ale jest też dość blisko tego miasta bo tylko kilometr od niego więc gdy już tylko przekroczyłeś północną bramę o zauważyłeś tą chatkę. Po drodze starałeś znaleźć się jakiegoś pokemona do walki ale twoje starania były daremne bo nic nie było widać w tym śniegu. Po chwili znalazłeś się przed drzwiami do swojej chatki.


http://img269.imageshack.us/img269/3/kpbashin.jpg

Offline

 

#5 2010-12-30 14:01:05

 Jungle

Moderator

24154591
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 24
Punktów :   
Starter: Seedot
Ilość pokemonów: 1

Re: Gra Jungle

Pukam do drzwi, po czym czekam aż ojciec mi otworzy.
- Tato, przyszedłem, żeby pokazać Ci mojego Pokemona, którego wybrałem. To Seedot. - Wyciągam malucha z włosów i pokazuje go tacie, po czym wchodzę do środka i siadam na krześle. Jeśli jednak ojca nie ma w domu to kieruję się ponownie do miasta.

Offline

 

#6 2010-12-30 18:26:29

Noob

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 88
Punktów :   
Starter: Riolu
Ilość pokemonów: 2
Ulubiony typ pokemonów: Smok, Ogień
Znienawidzony typ pokemonów: Stalowy, Ziemny
Ilość odznak: 0

Re: Gra Jungle

Za długo nie musiałeś czekać an otworzenie drzwi bo tylko z jakieś 5-10 sekund widocznie ojciec był blisko drzwi.
-O fajnie, że mi chciałeś go pokazać, a  nie, ze od razu wyruszyłeś w podróż.
Seedot gdy usłyszał rozmowy to sam już wyskoczył z twoich włosów na twoje ręce, a następnie zaczął z zaciekawieniem oglądać twojego ojca. Twój tata też na niego spojrzał po czym powiedział:
-Ale fajny ten pokemon, kochanie taki słodki i malutki. Jak chcesz synu to siadaj przy stole, a ja dam ci ciepłą herbatę na rozgrzanie i kawałek jabłecznika, jeszcze ciepłego!
Ty posłuchałeś ojca i usiadłeś przy stole, a na stole przy twoim talerzyku gdzie było ciasto usiadł zadowolony Seedot. Ojciec postawił ci obok talerza jeszcze herbatę, a przy Seedocie miskę poke karmy, którą szyszka zaczęła jeść.


http://img269.imageshack.us/img269/3/kpbashin.jpg

Offline

 

#7 2010-12-30 21:33:39

 Jungle

Moderator

24154591
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 24
Punktów :   
Starter: Seedot
Ilość pokemonów: 1

Re: Gra Jungle

- Dziękuję tato, ale wiesz, że niestety będę musiał niedługo wyruszyć. To świetnie, że wybrałem Seedota, prawda? To może być naprawdę potężny Pokemon gdy wyewoluuje w Shiftry! A ty co o tym sądzisz? - Mówię do ojca wcinając ciasto i popijając herbatą.

Offline

 

#8 2010-12-30 21:48:45

Noob

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 88
Punktów :   
Starter: Riolu
Ilość pokemonów: 2
Ulubiony typ pokemonów: Smok, Ogień
Znienawidzony typ pokemonów: Stalowy, Ziemny
Ilość odznak: 0

Re: Gra Jungle

-Wiem synku i ja na pewno nie będę cie zatrzymywał bo cie bardzo mocno kocham i chce dla ciebie jak najlepiej.
Gdy zacząłeś chwalić swoją szyszkę to ona bardzo dumnie stanęła przed twoim tatą chyba jemu też chciała udowodnić, że jest dobra.
-No masz racje Seedot jest silnym pokemonem, a do tego twój jest bardzo zabawny.
Twój ojciec gdy tylko skończył to zdanie zaczął się śmiać z zachowania Seedota. Lecz po chwili się uspokoił.
-Ej Jungle, a kiedy dokładnie wyruszasz w podróż.
Ty własnie skończyłeś swój kawałek ciasta i już prawie wypiłeś herbatę, a szyszka zjadła już swoją akrmę.


http://img269.imageshack.us/img269/3/kpbashin.jpg

Offline

 

#9 2010-12-30 21:56:12

 Jungle

Moderator

24154591
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 24
Punktów :   
Starter: Seedot
Ilość pokemonów: 1

Re: Gra Jungle

- Chyba... niedługo. Zostanę tutaj jeszcze może dzień albo dwa. Pokażę Seedotowi miasto i będę miał okazję pożegnać się z wszystkimi oraz z Blackthorn. - Mówiąc to skończyłem pić herbatę. Wstałem od stołu, po czym wziąłem Seedota na ręce i wyszedłem z chatki.
- Jeśli to nie problem, to chciałbym u Ciebie przenocować jeszcze dzisiaj. Da się załatwić? W każdym razie... idę do miasta. Wrócę wieczorem. Pa! - Zamknąłem drzwi, po czym ruszyłem ponownie w stronę miasta.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.superjunior.pun.pl www.witchers.pun.pl www.knsg.pun.pl www.zakonwilki.pun.pl www.ekonomik.pun.pl